Kontakt

 

Lumbar OÜ

Registrikood: 10869986

Aadress: Tehnika 15, Paikuse alev, Pärnu linn

Postiindeks: 86609

Telefon: 56607729

E-mail: Info@lumbar.ee

Kristjan Kiviselg

Juhataja / juhatuse liige

56607729

Kristjan@lumbar.ee

Anni Mõts

Raamatupidaja / juhatuse liige

56909586

Anni@lumbar.ee

Reigo Madi

Meister ( Põhja regioon )

53420379

Reigo@lumbar.ee

Tiit Kuropatkin

Meister ( Pärnu maakond )

56241997

Tiit@lumbar.ee

Kristjan Tohter

Meister ( Lääne maakond )

56674178

Kristjan.Tohter@lumbar.ee

Peeter Parik

Meister ( Viljandimaa ja Kesk-Eesti )

53569290

Peeter@lumbar.ee

Kirjuta meile